Visual serach kolejna nowinka w sprzedaży on-line

Data dodania: 15.09.2017


Postęp technologiczny potrafi zaskakiwać! Jedną z niesamowitych nowości jest wyszukiwanie informacji za pośrednictwem obrazu. Jak działa? Otóż, dzięki użyciu urządzenia mobilnego przeprowadza się skan dowolnego przedmiotu, a dzięki temu w wyszukiwarce pojawiają się różne informacje na jego temat. To nie jest jedyna możliwość! O działaniu visual search i jego potencjale marketingowym przeczytasz w poniższym tekście.

Technologia obrazu visual search

Visual search działa poprzez Pont and Know, które oznacza możliwość pozyskiwania wiadomości z Internetu za pośrednictwem skanowania, wprowadzenia fotografii i rozpoznawania poszczególnych dźwięków. To niesamowicie inteligentna technologia, o której nikomu nie śniło się przy powstawaniu sieci. Jej propagowanie powoduje, iż znacznie wzrasta sprzedaż smartphonów, które radzą sobie z jej wyzwaniami bez najmniejszych problemów. Odpowiednie aplikacje np. Google Goggles, powodują, że użytkownicy sieci odnajdują z pomocą visual search wiele przydatnych i potrzebnych informacji. Wśród nich można będzie zamieszczać komunikaty reklamowe. Dlatego warto śledzić, jak rozwija się visual search. Polacy stworzyli własną apkę o nazwie SaveUp, która doskonale wykorzystuje potencjał ukryty w najnowszy sposobie wyszukiwania najpotrzebniejszych wiadomości. Aplikacja ta przekłada się na szybkość dokonywania zakupów. Wystarczy, że internauta prześle do niej obraz przedstawiający interesujący go przedmiot, a w bardzo krótkim czasie otrzyma dostęp do bogatej oferty podobnych towarów dostępnych w e-sklepach. Warto wyposażyć swoją platformę sklepu internetowego w wrażliwość na tego typu system wyszukiwania produktów. Przyniesie to więcej zainteresowanych klientów, zwłaszcza gdy ta metoda znajdzie jeszcze szersze zastosowanie w świecie sprzedaży on-line. Lepiej nie czekać, aż tego typu kroki podejmie konkurencja. Pionierzy osiągną większe zyski.

Strony Internetowe Poznań

Jeżeli chcesz nadążać za postępem technologicznym zwróć się o pomoc do firmy G2 TEAM. Ulepszanie platform e-sklepów i marketing internetowy to obszary jej działalności. Firma cieszy się uznaniem wśród wielu, zadowolonych klientów z Polski i Niemiec, a także innych krajów na terenie Europy. Warto podjąć z nią współpracę by być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi w wirtualny świecie. Szybki rozwój technologii pozwala na osiąganie lepszych wyników sprzedażowych wielu przedsiębiorstw zaznaczających swoją obecność w sieci. Nie warto zwlekać i pozwalać by konkurencja zyskiwała przewagę. Jeden telefon, mail i wizyta w siedzibie G2 TEAM przybliży Ciebie do sukcesu prędzej niż sądzisz!

Projektowanie Stron Poznań